Lp.
|
Nazwa Jednostki
|
Data zebrania
|
Godzina rozpoczęcia
|
Miejsce zebrania
|
Przedstawiciel
ZOP ZOSP
|
1.
|
Korniaktów Północny
|
21.01.2012
|
1700
|
Świetlica
Domu Kultury
|
dh Poręby Stanisław
dh Kokulski Mieczysław
|
2.
|
Białobrzegi
|
18.02.2012
|
1800
|
Świetlica OSP
|
dh Poręby Stanisław
dh Kokulski Mieczysław
|
3.
|
Korniaktów Południowy
|
04.02.2012
|
1800
|
Świetlica
Domu Kultury
|
dh Poręby Stanisław
dh Surmacz Andrzej
|
4.
|
Budy Łańcuckie Lewe
|
05.02.2012
|
1700
|
Świetlica
Domu Kultury
|
dh Poręby Stanisław
dh Kokulski Mieczysław
|
5.
|
Budy Łańcuckie prawe
|
11.02.2012
|
1800
|
Świetlica
Domu Kultury
|
dh Poręby Stanisław
dh Surmacz Andrzej
|
6.
|
Wola Dalsza
|
|
1800
|
Świetlica
Domu Kultury
|
dh Poręby Stanisław
dh Surmacz Andrzej
|
7.
|
Dębina
|
26.02.2012
|
1800
|
Świetlica
Domu Kultury
|
dh Poręby Stanisław
dh Kokulski Mieczysław
|
8.
|
Krzemienica
|
21.01.2012
|
1700
|
Świetlica OSP
|
dh Kępa Mieczysław
dh Jurek Zbigniew
|
9.
|
Medynia Głogowska
|
28.01.2012
|
1700
|
Świetlica OSP
|
dh Kępa Mieczysław
dh Jurek Zbigniew
|
10.
|
Zalesie
|
04.02.2012
|
1700
|
Świetlica OSP
|
dh Kępa Mieczysław
dh Jurek Zbigniew
|
11.
|
Czarna
|
11.02.2012
|
1700
|
Świetlica OSP
|
dh Kępa Mieczysław
dh Jurek Zbigniew
|
12.
|
Medynia Łańcucka
|
18.02.2012
|
1700
|
Świetlica OSP
|
dh Kępa Mieczysław
dh Jurek Zbigniew
|
13.
|
Albigowa
|
08.01.2012
|
1600
|
Świetlica OSP
|
dh Rajzer Adam
dh Kluz Antoni
|
14.
|
Sonina
|
14.01.2012
|
1600
|
Świetlica OSP
|
dh Rajzer Adam
dh Sacała Stanisław
|
15.
|
Wysoka
|
14.01.2012
|
1630
|
Świetlica
Domu Kultury
|
dh Kluz Antoni
dh Jan Kiełb
|
16.
|
Kosina
|
21.01.2012
|
1700
|
Świetlica
Domu Kultury
|
dh Rajzer Adam
dh Kaszyca Tadeusz
|
17.
|
Rogóżno
|
28.01.2012
|
1700
|
Świetlica OSP
|
dh Kaszyca Tadeusz
dh Kluz Antoni
|
18.
|
Handzlówka
|
04.02.2012
|
1700
|
Świetlica
Domu Kultury
|
dh Kaszyca Tadeusz
dh Kluz Antoni
|
19.
|
Łańcut Przedmieście
|
18.02.2012
|
1700
|
Świetlica OSP
|
dh Kluz Antoni
dh Jan Kiełb
|
20.
|
Głuchów
|
18.02.2012
|
1600
|
Świetlica
Domu Kultury
|
dh Kaszyca Tadeusz
dh Sacała Stanisław
|
21.
|
Łańcut Miasto
|
19.02.2012
|
1400
|
Świetlica KP PSP
|
dh Sacała Stanisław
dh Jan Kiełb
|
22.
|
Kraczkowa
|
25.02.2012
|
1800
|
Świetlica OSP
|
dh Rajzer Adam
dh Kaszyca Tadeusz
|
23.
|
Cierpisz
|
03.03.2012
|
1700
|
Świetlica OSP
|
dh Rajzer Adam
dh Kaszyca Tadeusz
|
24.
|
Łańcut Podzwierzyniec
|
10.03.2012
|
1600
|
|
dh Sacała Stanisław
dh Jan Kiełb
|
25.
|
Albigowa Honie
|
11.03.2012
|
1500
|
Świetlica OSP
|
dh Rajzer Adam
dh Kluz Antoni
|
26.
|
Tarnawka
|
28.01.2012
|
1500
|
Świetlica OSP
|
dh Leniart Andrzej
dh Szylar Jerzy
|
27.
|
Husów
|
04.02.2012
|
1630
|
Świetlica OSP
|
dh Leniart Andrzej
dh Szylar Jerzy
|
28.
|
Markowa
|
11.02.2012
|
1600
|
Świetlica OSP
|
dh Leniart Andrzej
dh Szylar Jerzy
|
29.
|
Rakszawa
|
22.01.2012
|
1400
|
Świetlica OSP
|
dh Świątoniowski Tadeusz
dh Stopyra Tadeusz
|
30.
|
Węgliska
|
05.02.2012
|
1400
|
Świetlica OSP
|
dh Świątoniowski Tadeusz
dh Stopyra Tadeusz
|
31.
|
Rakszawa Kąty
|
12.02.2012
|
1600
|
Świetlica OSP
|
dh Świątoniowski Tadeusz
dh Stopyra Tadeusz
|
32.
|
Brzóza Stadnicka
|
22.01.2012
|
1600
|
Świetlica OSP
|
dh Filip Mieczysław
dh Wawro K.
|
33.
|
Smolarzyny
|
29.01.2012
|
1215
|
Świetlica OSP
|
dh Filip Mieczysław
dh Wawro K.
|
34.
|
Żołynia Kopanie
|
29.01.2012
|
1600
|
Świetlica OSP
|
dh Filip Mieczysław
dh Wawro K.
|
35.
|
Żołynia
|
04.02.2012
|
1700
|
Świetlica OSP
|
dh Filip Mieczysław
dh Wawro K.
|