P R O T O K Ó Ł
oceny prac plastycznych zgłoszonych do eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM” 2010
Do konkursu wpłynęło 49 prac z Gmin: Czarna, Markowa, Rakszawa, Żołynia.
Jury w składzie: Halina Dec - Przewodnicząca Agnieszka Bernat – Członek Urszula Kluz– Członek Joanna Pac – Członek
W wyniku analizy poziomu artystycznego nadesłanych prac proponuje przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych:
I grupa – przedszkola
I miejsce Jakub Machowski, lat 6 Przedszkole Filialne w Dąbrówkach, Opiekun: Regina Blajer
II miejsce Gabriela Lis, lat 6 Przedszkole Filialne w Krzemienicy, Opiekun: Beata Barnat, Wanda Welc
III miejsce Aleksandra Golec, lat 4 Przedszkole Filialne w Medyni Głogowskiej, Opiekun: Magdalena Witek
II grupa – klasy I-III
I miejsce Wioletta Sierżęga, lat 9 Szkoła Podstawowa nr 1 w Żołyni, Opiekun: Joanna Pac
II miejsce Szymon Lęcznar, lat 8 Zespół Szkół im. Jana Raka w Husowie, Szkoła Podstawowa, Opiekun: Barbara Cieślachowska
III miejsce Monika Dmitrowska, lat 9 Szkoła Podstawowa nr 1 w Żołyni, Opiekun: Joanna Pac
III grupa – klasy IV – VI
I miejsce Aleksandra Świętoniowska, lat 13 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rakszawie Opiekun: Dorota Sońska- Jagusztyn
II miejsce Karolina Lech, lat 11 Zespół Szkół w Medyni Łańcuckiej Opiekun: Anna Cichowska
III miejsce Jagoda Bartman, lat 12 Zespół Szkół w Krzemienicy, Opiekun: Danuta Lęcznar
IV grupa – gimnazjum
I miejsce Ilona Kowal, lat 14 Zespół Szkół w Medyni Łańcuckiej Opiekun: Anna Cichowska
II miejsce Adrianna Liebchen, lat 15 Zespół Szkół w Krzemienicy Opiekun: Ewa Sierżęga
III miejsce Adrianna Kus, lat 14 Publiczne Gimnazjum w Rakszawie Opiekun: Monika Figiela
Uczestnicy konkursu plastycznego:
Grupa I
Bartłomiej Żuczek, lat 6 Publiczne Przedszkole Nr 3 w Markowej, Opiekun: Magdalena Bieniasz
Martyna Mach, lat 6 Przedszkole Publiczne w Żołyni, Opiekun: Bożena Szpyrka
Sara Haładyj, lat 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rakszawie, Opiekun: Anna Stopyra
Cieślachowska Oliwia, lat 6 Szkoła Podstawowa w Węgliskach, Opiekun: Joanna Sowa
Paweł Frączek, lat 6 Przedszkole Nr 1 w Rakszawie, Opiekun: Małgorzata Golec
Anna Filip, lat 6 Przedszkole Publiczne w Żołyni, Opiekun: Anna Czech, Bogusława Stopyra
Piotr Szpila, lat 6 Przedszkole Publiczne w Żołyni, Opiekun: Anna Czech, Bogusława Stopyra
Kacper Olbrycht, lat 6 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Markowej, Opiekun: Monika Szpytma- Krauz
Weronika Puchała, lat 6 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Markowej, Opiekun: Monika Szpytma- Krauz
Grupa II
Anna Bernat, lat 7 Zespół Szkół w Medyni Głogowskiej, Opiekun: Anna Jurek
Marcin Bechta, lat 8 Szkoła Podstawowa w Zmysłówce, Opiekun: Grażyna Flesza
Wojciech Sandomierski, lat 8 Szkoła Podstawowa w Krzemienicy, Opiekun: Agata Kontek
Klaudia Balawender, lat 8 Zespół Szkół w Krzemienicy, Opiekun: Zofia Lęcznar
Izabela Wojtas, lat 7 Zespół Szkół w Rakszawie, Opiekun: Bożena Łopata
Bartosz Fus lat 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żołyni, Opiekun: Joanna Pac
Kryspin Baran, lat 9 Szkoła Podstawowa w Smolarzynach,
Patryk Babiarz, lat 8 Szkoła Podstawowa w Smolarzynach
Patryk Rejman, lat 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Rakszawie, Opiekun: Elżbieta Suszek
Sebastian Hawro, lat 8 Zespół Szkół w Husowie, Opiekun: Barbara Cieślachowska
Jakub Baj, lat 7 Zespół Szkół Nr 1 w Rakszawie, Opiekun: Jolanta Kuszaj
Grupa III
Justyna Baran, lat 13 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rakszawie, Opiekun: Dorota Sońska- Jagustyn
Gabriela Blajer, lat 10 Zespół Szkół w Husowie, Opiekun: Urszula Kluz
Jakub Urban, lat 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żołyni, Opiekun: Jolanta Zadęcka
Dawid Figiela, lat 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Rakszawie, Opiekun: Monika Figiela
Wioletta Brzezińska, lat 10 Szkoła Podstawowa w Markowej, Opiekun: Katarzyna Sosa
Kamila Noga, lat 12 Szkoła Podstawowa w Żołyni, Opiekun: Jolanta Zadęcka
Kornel Natoński, lat 10 Szkoła Podstawowa w Żołyni, Opiekun: Joanna Pac
Monika Trzyna, lat 12 Zespół Szkół w Medyni Łańcuckiej, Opiekun: Anna Cichowska
Aleksandra Bajer, lat 10 Zespół Szkół w Husowie, Opiekun: Urszula Kluz
Patryk Kowal, lat 11 Szkoła Podstawowa w Żołynia, Opiekun: Jolanta Zadęcka
Jakub Peszek, lat 10 Szkoła Podstawowa w Żołyni, Opiekun: Jolanta Zadęcka
Grupa IV
Justyna Walewander, lat 14 Publiczne Gimnazjum w Rakszawie, Opiekun: Monika Figiela
Małgorzata Trzyna, lat 14 Zespół Szkół w Medyni Łańcuckiej, Opiekun: Anna Cichowska
Agnieszka Czado, lat 14 Publiczne Gimnazjum w Rakszawie, Opiekun: Monika Figiela
Jakub Kot, lat 13 Zespół Szkół w Medyni Łańcuckiej, Opiekun: Anna Cichowska
Iwona Pisarek, lat 13 Zespół Szkół w Husowie, Opiekun: Urszula Kluz
Jagoda Sołek, lat 13 Gimnazjum w Markowej, Opiekun: Joanna Falger
Klaudia Drozd, lat 13 Gimnazjum w Markowej, Opiekun: Joanna Falger
|