Telefony, adresy e-mail, struktura 

data publikacji: 08-03-2007 | 12:20data ostatniej modyfikacji: 30-09-2020 | 10:22Wprowadził: Tomasz Zdrowowicz

                                                        godlo.gif (3.20 Kb)

STRUKTURA WOJEWÓDZKIEGO INSPEKTORATU INSPEKCJI HANDLOWEJ W GORZOWIE WLKP.

linia20.gif (1.64 Kb)

 

 
 

W SKŁAD WOJEWÓDZKIEGO INSPEKTORATU WCHODZĄ:

 

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Nr

pokoju

Piętro

Tel. bezp.

Lubuski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej

JAN KAŹMIERCZAK

1110

11

 

Zastępca Lubuskiego Wojew. Inspektora Inspekcji Handlowej.

KRYSTIAN NOREK

1108

11

 

Sekretariat

Agnieszka Kornecka

info@wiih.gorzow.pl

1109

11

957225731

fax: 957200770

Rzecznik Prasowy

Kazimierz Szymański

kazimierz.szymanski@wiih.gorzow.pl

1104 11 953030057

Radca Prawny

Marcin Kurczyna

 

 

 

 

WYDZIAŁ  BUDŻETOWO  –  ADMINISTRACYJNY

Stanowisko

Imię i Nazwisko

adres e-mail

Nr

pokoju

Piętro

Tel. bezp.

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Anna Kieżun-Słowińska

anna.kiezun-slowinska@wiih.gorzow.pl

1127

11

953030041

Starszy Specjalista

Agnieszka Świerczyńska-Osika
agnieszka.swierczynska-osika@wiih.gorzow.pl

1117

11

953030014

Starszy Specjalista

Anna Zaniewska
anna.zaniewska@wiih.gorzow.pl

1117

11

953030014

Specjalista

Joanna Turowska

joanna.turowska@wiih.gorzow.pl

1117 11 953030014

Starszy Informatyk

Tomasz Zdrowowicz

tomasz.zdrowowicz@wiih.gorzow.pl

1114

11

953030055

957376242

Kierowca

Waldemar Bartkowiak

waldemar.bartkowiak@wiih.gorzow.pl

1114 11 953030055

WYDZIAŁ PRAWNO-ORGANIZACYJNY I POZASĄDOWEGO ROZWIĄZYWANIA SPORÓW KONSUMENCKICH

Stanowisko

Imię i Nazwisko

adres e-mail

Nr

pokoju

Piętro

Tel. bezp.

NACZELNIK WYDZIAŁU

BEATA GOŁĘBIOWSKA

beata.golebiowska@wiih.gorzow.pl

1116

11

953030063

Starszy Specjalista

Aneta Dul

aneta.dul@wiih.gorzow.pl

1104

11

953030042

Starszy Specjalista (sekretarz SPSK)

Wioletta Glanc

wioletta.glanc@wiih.gorzow.pl

1104

11

953030031

Starszy Specjalista

Magdalena Wiech

magdalena.wiech@wiih.gorzow.pl

1122

11

953030074

Referent Prawny

Piotr Syta

piotr.syta@wiih.gorzow.pl

1104

11

953030057

 

WYDZIAŁ NADZORU RYNKU KONTROLI PALIW I USŁUG 

 

Stanowisko

Imię i Nazwisko

adres e-mail

Nr

pokoju

Piętro

Tel. bezp.

NACZELNIK WYDZIAŁU

EDYTA SŁOMIŃSKA

edyta.rusin@wiih.gorzow.pl

1115

11

953030068

Główny Specjalista

Izabela Stanisławczyk

izabela.stanislawczyk@wiih.gorzow.pl

1106

11

953030091

Starszy Specjalista

Katarzyna Blicharska

katarzyna.blicharska@wiih.gorzow.pl

1107

11

953030061

Starszy Specjalista Agnieszka Dobkowska
agnieszka.dobkowska@wiih.gorzow.pl
 
1107 11 953030061

Specjalista

Ryszard Perz

ryszard.perz@wiih.gorzow.pl

1107

11

953030061

Specjalista

Joanna Forjasz

joanna.forjasz@wiih.gorzow.pl

1107 11 953030061

WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA PRODUKTÓW I KONTROLI ARTYKUŁÓW NIEŻYWNOŚCIOWYCH 

Stanowisko

Imię i Nazwisko

adres e-mail

Nr

pokoju

Piętro

Tel. bezp.

NACZELNIK WYDZIAŁU

Marek Nowacki

marek.nowacki@wiih.gorzow.pl

1105

11

953030085

 Z-ca Naczelnika Wydziału

Patrycja Matuszewska

patrycja.matuszewska@wiih.gorzow.pl

1132 11 953030092

Starszy Specjalista

Jolanta Giera

jolanta.matuszak@wiih.gorzow.pl

1106

11

953030091

Starszy Specjalista

Władysław Jóźwiak

wladyslaw.jozwiak@wiih.gorzow.pl

1131

11

953030046

Starszy Specjalista

Aleksandra Dopierała

aleksandra.dopierała@wiih.gorzow.pl

1131 11 953030043
Starszy Inspektor

Anna Szulc

anna.szulc@wiih.gorzow.pl

1131 11 953030043

Specjalista

Bogusława Kowkiel

boguslawa.kowkiel@wiih.gorzow.pl

1133

11

953030086

Starszy Inspektor

Natalia Jasińska

natalia.jasinska@wiih.gorzow.pl

1133 11 953030086
Inspektor

Adriana Bruszko

adriana.bruszko@wiih.gorzow.pl

1133 11 953030086

 

  SEKRETARIAT  STAŁEGO  POLUBOWNEGO SĄDU KONSUMENCKIEGO,

 

Stanowisko

Imię i Nazwisko

adres e-mail

Nr

pokoju

Piętro

Tel. bezp.

Specjalista (sekretarz SPSK)

Wioletta Glanc

wioletta.glac@wiih.gorzow.pl

1104

11

953030031

 

 

W SKŁAD DELEGATURY WCHODZĄ:


STANOWISKO

IMIĘ NAZWISKO

adres e-mail

NR POK.

PIĘTRO

TEL. BEZP.

DYREKTOR DELEGATURY W ZIELONEJ GÓRZE

EWA MAZURKIEWICZ

ewa.mazurkiewicz@wiih.gorzow.pl

108

I

683221835

wewn. 108

1)  Zespół Kontroli Nadzoru Rynku i Usług (ZNR)


STANOWISKO

IMIĘ NAZWISKO

adres e-mail

NR POK.

PIĘTRO

TEL. BEZP.

KIEROWNIK ZESPOŁU

DOROTA KUŹNIAK

dorota.kuzniak@wiih.gorzow.pl

107

I

683221837

wewn. 107

SPECJALISTA

WANDA SZULBORSKA

wanda.szulborska@wiih.gorzow.pl

102

I

683221830

wewn. 102

SPECJALISTA

URSZULA MISZTAL

urszula.misztal.@wiih.gorzow.pl

102

I

683221830

wewn. 102

STARSZY INSPEKTOR

RENATA BRAJEREK

renata.brajerek@wiih.gorzow.pl

103

I

683221829

wewn.103

SPECJALISTA

ŁUKASZ PIOTROWIAK

lukasz.piotrowiak@wiih.gorzow.pl

105 I

683221839

wewn.105

 2)  Zespół Kontroli Bezpieczeństwa Produktów i Artykułów Nieżywnościowych (ZBP)


STANOWISKO

IMIĘ NAZWISKO

adres e-mail

NR POK.

PIĘTRO

TEL. BEZP.

KIEROWNIA ZESPOŁU

HALINA PTASZYŃSKA

halina.ptaszynska@wiih.gorzow.pl

112

I

683221840

wewn. 112

SPECJALISTA

BOŻENA CHMIELEWSKA

bozena.chmielewska@wiih.gorzow.pl

103, 109

I

683221829

683221836

wewn. 103, 109

SPECJALISTA

BOŻENA ZAWOROTNIAK

bozena.zaworotniak@wiih.gorzow.pl

106 I

683221833

wewn. 106

SPECJALISTA

GRZEGORZ ROBAZEL

grzegorz.robazel@wiih.gorzow.pl

106

I

683221833

wewn. 106

SPECJALISTA

KRZYSZTOF BASAJ

krzysztof.basaj@wiih.gorzow.pl

106 I

683221833

wewn. 106

3)   Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. Pozasadowego Rozwiązywania Sporów Konsumenckich

STANOWISKO

IMIĘ NAZWISKO

adres e-mail

NR POK.

PIĘTRO

TEL. BEZP.

SEKRETARKA

PAMELA ŻUCHOWSKA

pamela.zuchowska@wiih.gorzow.pl

109

I

683221836

KIEROWCA

WOJTKOWIAK JAROSŁAW

110

I

683221834

SPECJALISTA

DANUTA WISNIEWSKA-NOWICKA

danuta.wisniewska-nowicka@wiih.gorzow.pl

111

I

683221832

wewn. 111

STARSZY SPECJALISTA WIOLETA SKAŁECKA
wioleta.skalecka@wiih.gorzow.pl
111 I

683221832

wewn. 111

   

 

 

Liczba odwiedzin: 198667
Biuletyn Informacji Publicznej Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Gorzowie Wlkp.