Do konkursu wpłynęło 40 prac z Gmin: Czarna, Markowa, Rakszawa, Żołynia.
Jury w składzie: Halina Dec - Przewodnicząca Anna Cichowska – Sekretarz Kataryna Sowa –Członek Joanna Pac – Członek Tadeusz Świątoniowski – Członek Zbigniew Jurek – Członek st. kpt. Henryk Rydzik – Członek
W wyniku analizy poziomu artystycznego nadesłanych prac proponuje przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych:
I grupa – przedszkola
I miejsce Jakub Pociask, lat 6 Przedszkole Publiczne nr 1 w Czarnej, 37-125 Czarna Opiekun: Zofia Czado, Kazimierz Kot
II miejsce Michał Inglot, lat 5 Przedszkole Publiczne nr 2 w Markowej, 37-120 Markowa Opiekun: Małgorzata Chawro
III miejsce Kataryna Dołęga, lat 6 Szkoła Podstawowa nr 2 w Rakszawie, 37-111 Rakszawa Opiekun: Anna Stopyra
Wyróżnienia
Weronika Tomaszek, lat 5 Przedszkole Publiczne Gminy Czarna , Fila w Dąbrówkach, 37-100 Łańcut Opiekun: Regina Blajer
Maciej Wrona, lat 6 Przedszkole Publiczne w Husowie, 37-121 Husów Opiekun: Katarzyna Wrona
II grupa – klasy I-III
I miejsce Jakub Tomczyk, lat 8 Szkoła Podstawowa nr 1 w Żołyni, 37-110 Żołynia Opiekun: Joanna Pac
II miejsce Julia desowska, lat 10 Szkoła Podstawowa nr 1 w Rakszawie, 37-111 Rakszawa Opiekun: Bożna Łopata
III miejsce Patryk Turosz, lat 9 Szkoła Podstawowa nr 1 w Żołyni, 37-110 Żołynia Opiekun: Joanna Pac
Wyróżnienia
Michał Buda, lat 9 Szkoła Podstawowa w Medyni Głogowskiej 37-126 Medynia Głogowska Opiekun: Barbara Wilczak
Szymon Lęcznar, lat 7 Zespół Szkół w Husowie 37-121 Husów Opiekun: Barbara Cieślachowska
III grupa – klasy IV – VI
I miejsce Monika Trzyna, lat 11 Zespół Szkół w Medyni Łańcuckiej 37-126 Medynia Głogowska Opiekun: Anna Cichowska
II miejsce Mateusz Bar, lat 12 Zespół Szkół w Husowie 37-121 Husów Opiekun: Urszula Kluz
III miejsce Patrycja Seroka, lat 12 Szkoła Podstawowa nr 1 w Żołyni, 37-110 Żołynia Opiekun: Joanna Pac
Wyróżnienia Jagoda Bartman, lat 12 Zespół Szkół w Krzemienicy 37-127 Krzemienica Opiekun: Danuta Lęcznar
Marzena Nowak, lat 12 Szkoła Podstawowa nr 1 w Żołyni, 37-110 Żołynia Opiekun: Joanna Pac
IV grupa – gimnazjum
I miejsce Ilona Kowal, lat 13 Zespół Szkół w Medyni Łańcuckiej 37-126 Medynia Głogowska Opiekun: Anna Cichowska
II miejsce Kamila Bzdek, lat 15 Publiczne Gimnazjum w Rakszawie 37-111 Rakszawa Opiekun: Monika Figiela
III miejsce Anna Lorenc, lat 15 Zespół Szkół w Medyni Głogowskiej 37-126 Medynia Głogowska Opiekun: Agnieszka Bernat
Wyróżnienia
Magdalena Kotula, lat 13 Zespół Szkół w Medyni Łańcuckiej 37-126 Medynia Głogowska Opiekun: Anna Cichowska
Aleksandra Maciuła PUBLICZNE Gimnazjum w Rakszawie 37-111 Rakszawa Opiekun: Monika Figiela
|