Plac targowy ul. Gen. Dworaka 

data publikacji: 20-03-2007 | 12:56data ostatniej modyfikacji: 17-09-2019 | 13:48 data wytworzenia dokumentu: 26-05-2015

Plac targowy przy ul. Gen. Dworaka jest największym targowiskiem w Rzeszowie zlokalizowanym na końcu tej ulicy.
 

Plac targowy czynny jest we wszystkie dni tygodnia  (z wyłączeniem świąt).

Największe natężenie handlu występuje w soboty i niedziele. Dogodnością handlu na terenie placu targowego jest jego lokalizacja z dogodnym dojazdem od skrzyżowania - ulicy Rejtana z ul. Lwowską. W obrębie placu  targowego zlokalizowano trzy duże parkingi samochodowe. Bezpośrednio na plac targowy można djechać komunikacją miejską.

Bardzo dużą popularnością cieszy się handel ptakami ozdobnymi i drobnymi zwierzętami domowymi, który odbywa się w soboty na placu przy ul. Gen. Dworaka

W każdą niedzielę na całym terenie placu targowego odbywa się handel artykułami spożywczymi, przemysłowymi, wyrobami rękodzieła itp. Bogata oferta asortymentowa i niskie ceny są przyczyną bardzo dużego zainteresowania ze strony kupujących, dlatego też niedziele handlowe cieszą bardzo dużą popularnością nie tylko wśród mieszkańców Rzeszowa, ale bardzo dużo osób z okolicznych miejscowości i sąsiednich województw odwiedza nasz plac.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia działalności handlowej różnorodnym asortymentem we wszystkie dni tygodnia.

 

Liczba odwiedzin: 117925

Miejska Administracja Targowisk i Parkingów w Rzeszowie
35 - 010 Rzeszów ul. ks J. Jałowego 23a
tel. 17 748 25 85, e-mail: sekretariat@matip.erzeszow.pl